Gültepe Mahallesi Şehit Özgür Güven Caddesi No:3 Küçükçekmece/İSTANBUL +90 212 426 2660 Türkçe English Pусский عربى Español
Reseliva Rezervasyon Motoru & Kanal Yönetimi

Neden Sefaköy Otel ve Florya Otel Bölgesinde?

Çünkü; Sefaköy ve Florya şimdiki Atatürk Havalimanı’na ve gelecekte yapılacak olan Millet Parkına en yakın konumdaki semtlerdir. Konumu sebebiyle Sefaköy ve Florya oteller açısından çok cazip bir bölgedir. Aynı zamanda nüfus ve ticaret yoğunluğunun çok fazla olduğu Şirinevler, Yenibosna, İkitelli, Küçükçekmece, Halkalı semtlerine komşu konumundadır.

Yurtiçi ve yurtdışından birçok kişinin saç ekimi ve estetik cerrahi için tercih ettiği Biruni Universitesi Tıp Fakultesi Hastanesi,Aydın Üniversitesi,Arel Üniversitesi,Şükrü Balcı Polis Meslek Eğitim Merkezi,Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi ve Florya Kredi Yurtlar Kurumu Kız Öğrenci Yurdu’na yürüme mesafesi konumundadır.

Florya’da Aqua Florya, İkitelli’de Mall of İstanbul ve 212 AVM , Sefaköy de Armoni Alışveriş Merkezi gibi eğlence ve dinlence mekanlarına Metrobüs ve diğer toplu ulaşım araçları ile çok yakın mesafededir.

Otelimiz Beşyol Metrobüs durağının ve E-5 Karayolunun üzerinde olması sebebiyle, DTM-İstanbul Fuar Merkezi,İSTOÇ,Tüyap Fuar Merkezi,Sinan Erdem Spor ve Kongre Salonu, CNR Expo Fuar Merkezi, Kuyumcukent gibi dünya ticaretinin odak noktası olan; yine yerli ve yabancı yayın kuruluşlarının merkez binalarının bulunduğu Basın Express yolunun tam kenarında bulunup ulaşım açısından hem rahat hem de kilit noktadadır.

Ayrıca Türk Hava Yolları uçuş eğitim merkezine ve Atatürk Havalimanı iç hatlar ve dışhatlar geliş gidiş olmak üzere en yakın oteller konumunda olup genel olarak bütün saydığımız merkezi yerlere toplu taşıma araçları ve özel araçlarla en fazla 10-15 dakikalık ulaşım mesafesindedir.